Doba trvanlivosti produktů se může líšit podle aktuálního naskladnění. Pro přesnou dobu trvanlivosti jednotlivých produktů prosím napište skrze chat - vpravo. (Živá podpora)

Návod k použití

1. Ke kartáčku doporučuji přikoupit pouzdro. Zpomaluje jeho vysoušení a slouží k přenášení kartáčku, pokud ho používate mimo domov. V nabídce naleznete pouzdra plastová i bambusová, obě s otvorem, aby kořínek mohl dýchat a nezapařil se.

2. Vyjměte kartáček z obalu.

3. Opláchněte ho. Kartáčky ošetřené chemicky můžete propláchnout, pro vyplavení přidaných konzervačních látek.

4. Zuby z užší strany kartáčku odkousejte kůru v délce přibližně 1 cm (můžete jí sníst) a následně jemně kousejte, až si vytvarujete štětinky. Tím si vytvoříte kartáček, ve tvaru štětečku, kterým si zuby vyčistíte, podobně, jako s klasickým zubním kartáčkem. Na vnitřní část zubů se lze snáze dostat, když si kartáček rozříznete na dvě půlky. Lze ho i oloupaný žvýkat; cucat šťávu v něm obsaženou. Pomáhá na zápach z úst - jako žvýkačka, se všemi účinky.

5. Po použití štětinky odřízněte, případně kartáček opláchněte a vložte do pouzdra. Štětiny odřezávejte po 24 hodinách.

6. Pokud vám kartáček uschne , čímž i zvtrdne, případně pokud jste zakoupili kartáček sušený, před použitím ho nechte nějaký čas ve vodě, aby změkl. Není nutné ho tam nechávat zbytečně dlouho, vyplavují se z něj účinné látky.

 

Dle doporučení by jej měly používat děti do 6 let pod dozorem. Neni vhodný pro lidi s rovnátky.

Nenechávejte ho poblíž WC, umyvadla, vany. Má absorbční účinky – natahuje do sebe vodu. Skladujte mimo dosah slunečních paprsků a v teplotě do 25 stupňů Celsia. Pokud máte možnost, nerozbalené kartáčky nechte v lednici, či ještě lépe v mrazáku, doba trvanlivosti se tím prodlužuje přibližně o polovinu.

Záruka se vztahuje pouze na dobu trvanlivosti uvedenou na obalu. Kartáček lze použít i po uplynutí doby trvanlivosti, jen může být tužší - v takovém případě opět doporučuji ho nechat před použitím nějaký čas ve vodě.

Při negativní reakci na obsažené látky konzultujte jeho používání s lékařem, případně vyzkoušejte jiný druh.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení