Aktuálně dokončuji web s nabídkou software. Proto zde do jeho dokončení naleznete i možnost zakoupit produkty z daného sortimentu.

Microsoft 365 pro rodiny, roční předplatné, elektronická licence

 
  • 1 z 5
 

Microsoft 365 pro rodiny je kancelářský balík až pro 6 uživatelů. Každý z nich může využívat služby Microsoft 365 až na 5 zařízení současně.

 

Délka předplatného: 12 měsíců, licenci lze využít na aktivaci nového předplatného, i prodloužení stávajícího.

Typ: ESD - elektronická licence, zaslaná na email zadaný při Vaší objednávce

Oblastní omezení: Evropská unie (tedy i ČR a Slovensko)

Jazyková verze : ML (multi language) - čeština, slovenština, angličtina - ale i všechny ostatní - Microsoft nabízí své produkty takřka ve všech světových jazycích.

 

Způsob instalace: Na webu www.office365.com/setup se přihlásíte ke svému Microsoft účtu. Zadáte licenční klíč, který dostanete při vaší objednávce, čímž ho přidružíte k Vašemu účtu a dojde k aktivaci ročního předplatného. Předplatné lze spravovat skrze web Microsoftu. Kancelářský balík Office lze stáhnout taktéž na webu Microsoftu.

 

K domácímu využití.

Platforma: Windows, Mac, Android,iPad,iPhone

 

 

Dostupnost Skladem - doručení emailem do 5ti minut (> 5 ks)
Běžná cena 2 490 Kč
1 475 Kč    
Kategorie Kancelářský software
Záruka 2 roky
 

Kancelářský balík Microsoft 365 pro rodiny vám nabízí nejnovější verzi Office 2019 + cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Navíc získáte 60 volných minut pro Skype volání a 1 TB prostoru na OneDrive pro každého uživatele.

 

V kancelářském balíku naleznete tyto aplikace:

Prémiové verze Wordu, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher (pouze pro PC)

 

Word

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

 

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

 

PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

 

OneNote

Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy  celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené 

 

 

Požadavky na systém:

 

Počítač a procesor

Operační systém Windows: 1,6 GHZ nebo rychlejší, dvoujádrový

macOS: Procesor Intel

Paměť

Operační systém Windows: 4 GB paměti RAM; 2 GB paměti RAM (32bitová verze)

macOS: 4 GB paměti RAM

Pevný disk

Operační systém Windows: 4 GB volného místa na disku

macOS: 10 GB volného místa na disku. Formát pevného disku HFS+ (označovaný také jako Mac OS Extended) nebo aktualizace systému souborů APFS můžou v průběhu času vyžadovat další úložiště.

Displej

Operační systém Windows: Rozlišení obrazovky 1280 × 768 (32bitová verze vyžaduje hardwarovou akceleraci pro 4K a vyšší)

macOS: Rozlišení obrazovky 1280 × 800

Grafika

Operační systém Windows: Hardwarová akcelerace grafiky vyžaduje grafickou kartu DirectX 9 nebo novější. Windows 10 vyžadují architekturu WDDM 2.0 nebo novější (Windows 10 Fall Creators Update vyžaduje architekturu WDDM 1.3 nebo novější).

macOS: Žádné požadavky na grafiku

Operační systém

Operační systém Windows: Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2019, Windows Server 2016

macOS: Jedna ze tří nejnovějších verzí macOS. Po vydání nové hlavní verze macOS se podporuje daná nová verze a předchozí dvě verze.

Nejlepší podmínky pro práci získáte používáním nejaktuálnějšího buildu kteréhokoli z výše uvedených operačních systémů. Funkce produktů a jejich dostupnost se mohou ve starších systémech lišit (viz zásady životního cyklu Microsoftu).

 

Prohlížeč

Aktuální verze prohlížeče Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari, Chrome nebo Firefox.

 

 

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Tyto soubory ukládají informace o vašem jednání na webu do Vašeho prohlížeče pro snažší fungování stránek. Informace o cookies naleznete zde a zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.