Web není optimalizován pro telefony - úvodní stránka má lehce rozhozené zobrazování. Na opravě se pracuje. || Očekávejte rozšíření nabídky o kartáčky s příchutí citronu, hřebíčku, máty a skořice; kartáčky bez obalu a dřevěná a skleněná pouzdra. Kdo o tom chce být informován, nechť mi na sebe skrze chat zanechá kontakt. - Zboží čeká u dodavatele, vzhledem k zákazu dovozu zboží vlivem COVID-19.

Doprava, platba, vrácení zboží

Možnosti dopravy:

Osobní odběr - Mezi školami 2325/5, Praha 13, Stodůlky ; mohu Vám přijít naproti na metro B Hůrka ; po předchozí domluvě, zdarma

Česká pošta - doporučené psaní: 52 Kč

Česká pošta - doporučené psaní na dobírku: 110 Kč

Zásilkovna - na výdejní místo: 62 Kč

Zásilkovna - na výdejní místo na dobírku: 87 Kč

Služba "Nejlevnější doručení na adresu" srkze Zásilkovnu: 91 Kč

DPD - 96 Kč

 

Možnosti platby:

Hotově - pouze při osobním odběru

Na dobírku

Převodem

Kartou skrze platební bránu ThePay

 

 

Doba zpracování objednávky bývá standartně do 24 hodin.

Doba doručení bývá nejdéle do dvou dnů. Pokud nenastávají komplikace u přepravních společností.

Objednávky zpracovávám i o víkendu, odesílám v pondělí.

 

Máte možnost odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 30 dnů od převzetí zboží. Avšak - lze vrátit jen nerozbalené kartáčky. Rozbalené kartáčky, kartáčky bez obalu, pouzdra a štětku vrátit z hygienických důvodů nelze. Při odstoupení od smlouvy vracím dle zákona za nejlevnější poštovné. (Česká pošta - doporučené psaní 52 Kč) Současně s tím dodávám, že v případě vrácení pouze části zboží vracím z poštovného poměrnou část. Zároveň jste povinni uhradit náklady na dodání.

 

 

V případě, že si nevyzvednete zboží a bude zasláno zpět dopravní společností po Vás budu požadovat náhradu za poštovné - jinými slovy nevyzvednutí zboží z Vaší strany není "odstoupením od smlouvy".

 

V případě doručení na Výdejní místo Zásilkovny máte možnost zboží zpátky poslat za cenu 48 Kč, jakožto "zpětnou zásilku". V takovém případě mi prosím napište žádost, abych Vám vytvořil kód k tomu potřebný. Sms zprávou stačí :)

 

 

Nejsem plátce DPH. Ceny uvedené u dopravy, či produktů, jsou konečné.

 

Vítězslav Herman

Pod Akáty 104/82 Praha 5, 159 00

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12.8.2019

Evidující úřad : Úřad městské části Praha 16

Č.j: ZIV/U11061/2019/Pro

IČ: 08412448