Nabídka software od 1.1.2022 na www.spolusoft.cz

O nákupu, Strana 2

Doprava, platba, vrácení zboží

Nejsem plátce DPH. Možnost platby pouze v českých korunách, s doručením do České republiky.

Možnosti platby (zdarma):

  • Kartou VISA/MASTERCARD skrze platební bránu ThePay.cz - okamžité připsání platby
  • Rychlým bankovním převodem, skrze online tlačítka bank (zprostředkováno platební bránou ThePay.cz) - umožňuje-li vaše banka rychlý bankovní převod, peníze jsou připsány ihned po zadání platby

 

Seznam bank podporujících rychlý bankovní převod

Česká spořitelna - Platba24/George

ČSOB/Poštovní spořitelna

EQUA bank

mBank (mPeníze)

MONETA

Komerční banka (Moje platba)

Raiffeisen bank (eKonto platby)

  • Bankovním převodem/QR kódem na účet Fio banky. Pro zákazníky Fio banky je převod okamžitý, pro vlastníky účtů jiných bank trvá převod obvykle 1-2 pracovní dny. Vzhledem k párování přijatých plateb jednou za 30 minut se může dodání elektronických licencí i při platbě z Fio banky prodloužit právě až na 30 minut.
  • Na dobírku
  • Hotově při osobním odběru

 

Možnosti dopravy:

Osobní odběr - zdarma

E-mail - zdarma - platí při zakoupení elektronických licencí. Doba doručení je individuální u každého produktu.

Doručení produktu do 5 minut od nákupu platí v případě platby kartou, či rychlým bankovním převodem. U platby QR kódem, či běžným bankovním převodem se doba doručení liší podle Vaší banky. U zákazníků Fio banky je převod a vyřízení objednávky uskutečněno do 30 minut, u zákazníků jiných bank může vyřízení trvat až 2 pracovní dny.

Česká pošta - Balík do Balíkovny: 55 Kč

Česká pošta - Doporučené psaní: 60 Kč

Česká pošta - Doporučené psaní na dobírku: 85 Kč

Česká pošta - Balík Na poštu: 89 Kč

Česká pošta - Balík Na poštu na dobírku: 106 Kč

Česká pošta - Balík Do ruky: 109 Kč

Zásilkovna - Výdejní místo (přes 6000 výdejních míst) : 62 Kč

Zásilkovna - Výdejní místo na dobírku: 77 Kč

Zásilkovna - Doručení na adresu HD: 91 Kč

Zásilkovna - Doručení na adresu HD: 117 Kč

Fyzicky objednané zboží je odesíláno ten samý, nebo následující pracovní den.

 

Odstoupení od smlouvy:

Pro produkty hygienické:

Máte možnost odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 30 dnů od převzetí zboží. Avšak - lze vrátit jen nerozbalené kartáčky. Ostatní produkty, vzhledem k tomu, že jde o hygienické, či spotřební zboží, vrátit nelze.

Při odstoupení od smlouvy vracím dle zákona za nejlevnější poštovné. (Česká pošta - Doporučená zásilka - 55 Kč pro ČR, Zásilkovna - výdejní místo - 3,64 € pro Slovensko) Současně s tím dodávám, že v případě vrácení pouze části zboží vracím z poštovného poměrnou část. Zároveň jste povinni uhradit náklady na dodání. Peníze vracím na účet do 14 dnů po přijetí zboží, většinou však ihned.

V případě, že si nevyzvednete zboží u plateb na dobírku a bude zasláno zpět dopravní společností po Vás budu požadovat storno poplatek v hodnotě poštovného - jinými slovy nevyzvednutí zboží z Vaší strany není "odstoupením od smlouvy"; toto pochopitelně platí i u platby předem.

 

Pro produkty elektronické:

Zákon o 14-ti denní lhůtě na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na dodání online digitálního obsahu, tj. bez hmotného nosiče, který byl dodán s předchozím souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy, a spotřebitel byl před uzavřením smlouvy seznámen s informací, že v tomto případě nemá právo na odstoupení od smlouvy - jinými slovy po zaslání zakoupené elektronické licence již nelze zrušit objednávku a žádat vrácení peněz.

Licenční klíče softwaru (=počítačových programů) jsou zasílány e-mailem, spolu s fakturou a návodem pro aktivaci produktu.

 

Pro krabicové verze softwaru:

Standartní možnost vrácení zboží v nerozbaleném obalu do 14 dnů od přijetí zboží.

Stránka 2 z 4 - 4 položek celkem