Aktuálně dokončuji web s nabídkou software. Proto zde do jeho dokončení naleznete i možnost zakoupit produkty z daného sortimentu.

BitDefender Internet Security PC, 1 rok, 1 zařízení, elektronická licence

 
  • 1 z 5
 

Předplatné na produkt BitDefender Internet Security pro 1 zařízení, na 1 rok.

Regionální omezení: Lze aktivovat v ČR i na Slovensku, případně s VPN v jakékoliv jiné zemi - VPN je program pro změnu IP adresy. Ten lze stáhnout přímo z webu BitDefenderu dle postupu, který Vám bude doručen spolu s produktem.

Bitdefender Internet Security je pokročilý antivirový program pro ochranu počítače se systémem Windows. Dlouhodobě nejlépe hodnocená antivirová ochrana, která vás ochrání před všemi typy malwaru, včetně propracovaných ransomware útoků. Obsahuje ochranu proti všem typům online hrozeb, zahrnuje nástroje pro ochranu soukromí, jako je Bitdefender VPN a Bitdefender Safepay, a navíc také ochranu vaší webkamery a mikrofonu před zneužitím, a také rodičovskou kontrolu a firewall.

 

Dostupnost Skladem - doručení emailem do 5ti minut (> 5 ks)
335 Kč    
Kategorie Software
Záruka Aktivace do 6/2022, 1 rok
 

Funkce:
Bezkonkurenční detekce hrozeb k zastavení sofistikovaného malwaru
Brána firewall pro ochranu soukromí k blokování průniků a filtrování síťového provozu
Ochrana webové kamery a mikrofonu, aby se zabránilo odposlechu
Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení
Minimální dopad na výkon vašeho systému


Chytrý antivirus
Ochrana v reálném čase proti všem typům elektronických hrozeb, od klasických virů, přes spyware až po ransomware.

Bezpečné placení online
Vaše internetové bankovnictví i online platby platební kartou budou v bezpečí díky Bitdefender Safepay, který zajišťuje vaše online transakce.

Ochrana soukromí
Bitdefender se stará o vaše soukromí a osobní údaje. Zůstaňte v anonymitě v online světě, a získejte ochranu i na veřejné Wi-Fi síti

Ochrana prohlížení webu
Chrání před phishingem tak, že rozpozná a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby následně ukradly Vaše údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

Ochrana webkamery a mikrofonu
Ochrana webové kamery a mikrofonu vás upozorní, když se aplikace pokusí o přístup k vaší webové kameře, a umožní vám blokovat neoprávněný přístup.

Čistý výkon bez zpomalení zařízení
Bitdefender okamžitě reaguje na malware, aniž by to ohrozilo výkon vašich systémů.

Rodičovská kontrola
Nabízí digitální pomoc rodičům, a větší online bezpečnost dětem. Odfiltrujte nevhodný obsah a omezte dětem čas, který stráví u obrazovky. V Bitdefender Central můžete sledovat online aktivity vašich dětí.

Firewall
S Bitdefenderem získáte velmi silnou vrstvu ochrany sítě, která blokuje neoprávněné vniknutí a filtruje Váš síťový provoz. Zajistí tak, že Vaše osobní údaje zůstanou před hackery v bezpečí.

Bitdefender VPN
Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den

 

Obrázky použity z webu Bitdefenderu:

https://shop.bitdef.cz/p/bitdefender-internet-security?v=250

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Tyto soubory ukládají informace o vašem jednání na webu do Vašeho prohlížeče pro snažší fungování stránek. Informace o cookies naleznete zde a zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.