Aktuálně dokončuji web s nabídkou software. Proto zde do jeho dokončení naleznete i možnost zakoupit produkty z daného sortimentu - řadu Microsoft 365 a Xbox Live.

Xbox Live zlaté členství - roční předplatné - ESD (elektronická licence)

 
 

Microsoft Xbox Live zlaté členství na 12 měsíců

Platformy: Xbox One , Xbox 360 , Xbox Series X , Xbox Series S

 

Aktivace: v celé Evropské Unii

Typ licence: ESD - elektronická. Licenční klíč bude zaslán na email uvedený při objednávce

 

Jak aktivovat?

Kódem lze aktivovat roční předplatné i prodloužit to stávající.

Kódy mají 25 znaků, obsahují číslice i písmena a mají formát 5×5 – pět skupin po pěti znacích.

Aktivujte podle postupu zde: https://support.xbox.com/cs-CZ/help/subscriptions-billing/redeem-codes-gifting/redeem-prepaid-codes

Poznámka: Kódy nejdou aktivovat ani použít, pokud máte na účtu nedoplatek nebo pokud zadanému způsobu platby vypršela platnost.

 

 

 

 

Dostupnost Na dotaz
1 219 Kč    
Kategorie Software
Záruka 2 roky
 

Hrajte online s předplatným Gold. Hraní her na Xboxu One je s předplatným Xbox Live Gold lepší. Připojte se k nejlepší komunitě hráčů na nejrychlejší a nejspolehlivější konzolové herní síti. Pomocí Klubů a Hledá se skupina rychle najděte lidi, se kterými si rádi zahrajete. Každý měsíc získejte 2–4 hry zdarma a získejte 50–75% slevy do obchodu na Xbox One.

 

 

Díky členství Xbox Live Gold získáte nejpokročilejší funkce pro více hráčů, bonusové hry a exkluzivní členské slevy v Microsoft Storu. S tímto předplatným můžete zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a členy služby Xbox Live po celém světě.

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Tyto soubory ukládají informace o vašem jednání na webu do Vašeho prohlížeče pro snažší fungování stránek. Informace o cookies naleznete zde a zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.