Doba trvanlivosti produktů se může líšit podle aktuálního naskladnění. Pro přesnou dobu trvanlivosti jednotlivých produktů prosím napište skrze chat - vpravo. (Živá podpora)

Vrácení a reklamace

Odstoupení od smlouvy:

Máte možnost odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 30 dnů od převzetí zboží. Avšak - lze vrátit jen nerozbalené kartáčky. Pouzdra, vzhledem k tomu, že jde o hygienické zboží, vrátit nelze.

V případě odstoupení od smlouvy mě prosím informujte některou z forem komunikace (Kontakty), nebo zboží zašlete spolu s vyplněným formulářem pro odstoupení od smlouvy na níže uvedenou adresu.

Peníze vracím na účet do 14 dnů po přijetí zboží, většinou však ihned. Nezasílejte zboží na dobírku, nebude převzato.

 

Reklamace:

V případě reklamace mi napište některou z forem komunikace (Kontakty) , jaké zboží byste rádi reklamovali a co je na něm špatně, nebo zboží rovnou zašlete spolu s vyplněným formulářem pro odstoupení od smlouvy na níže uvedenou adresu. Současně prosím sdělte, zda-li žádáte o výměnu za nové zboží, nebo chcete vrátit peníze.

V případě zájmu o vrácení peněz vám bude částka refundována do 14 dnů od přijetí zboží, nebo dříve. Nezasílejte zboží na dobírku, nebude převzato.

 

Adresa pro vrácení zboží/reklamaci:

Adresát: Vítězslav Herman

Mezi školami 2325/5, Praha 5, 158 00

telefon: 731 479 194

email: info@prirodnikartacek.cz

 

Dopravu za zaslání zpět hradí odesílatel.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení